Beehivemonitoring.com

V poslednom článku: Cukrari.sk som spomínala vnútornú potrebu podieľať sa na pekných – prospešných projektoch. A tak sa ku mne dostal projekt Beehivemonitoring.com

Majiteľ e-shopu Beehivemonitoring.com (Peťko) sa o mne dozvedel cez Maroška s Norom. Keď som sa dozvedela, čomu sa Peťko venuje bolo rozhodnuté.

www.beehivemonitoring.com

Celosvetový úspech – Slovenský produkt

Tento projekt je prepojený s projektom Zachráň včely (kde máte možnosť si za poplatok 100 € adoptovať včeliu rodinu a za to dostanete medík)

Ale späť k Beehivemonitoring – vymieranie včiel beriem ako globálny problém, na ktorom eliminovaní sa chcem podieľať aj keď malou časťou.

Produkty, ktoré Peťko predáva sú jeho tvorba, sú užitočné a cenovo dostupné. Jasná voľba – na tomto projekte sa budem podieľať aj keby čo bolo.

Google a Facebook reklama

Vízia bola jasná rozšíriť produkt celosvetovo – prostredníctvom reklamy.

Spravil sa preklad stránky do 15 -tich jazykov.

Pripravili sa kampane na Google a Facebook. Momentálene je spustená slovenská, česká, anglická, francúzka a nemecká kampaň. Pripravuje sa španielska, maďarská a poľská.

Dúfame, že čoskoro to bude všetkých 15 -sť jazykov. (Pretože už máme pripravené tieto jazykové mutácie webu)

Maroško s Peťkom a Stankou

Teraz už treba len edukovať všetkých ľudí. Ako sa správne starať o včielky. Ako im vytvoriť tie najlepšie podmienky ako vďaku za ich snahu.

Preto ďalším krokom bude tvorba BLOGU a newslettr -ová kampaň.

Teraz ešte prepracujeme Facebook a Instagram profil. Ale ako zvyknem písať stále je čo vylepšovať aj z hľadiska SEO aj čo sa týka vylepšovania PPC – kampaní.

Ďalší projekt, ktorému som sa rozhodla pomôcť bol Ateliér ELoo. Kamarátka, ktorá organizuje eventy, svatby a disponuje nádherným ateliérom sa ma spýtala či jej viem pomôcť.

Prečítajte si viac v našom ďalšom článku: Eloo.sk

Chcem konzultáciu.

Späť na MENU