Manuka.sk

Na Manuke spolupracujem už dlhší čas. Samozrejme to začalo najskôr priateľstvom.

Majiteľ e-shopu Manuka.sk (Maroško) je kamarát z vysokej školy, ktorý potreboval pomôcť rásť. Oslovil ma, pretože vie, že sa sa online-u venujem už dlho.

www.manuka.sk

Začali sme analyzovať.

Skontrolovali sme všetko na čom sa dá popracovať: e-shop, kľúčové slová, sociálne siete a v neposlednom rade sme skontrolovali aj konkurenciu.

Zvolili sme si stratégiu, ktorej sa budeme držať.

Pretože sme na to boli iba dvaja, všetko bolo trošku zdĺhavejšie. Pripraviť web, založiť profily na sociálnych sieťach.

Ale keď sme spustili prvú kampaň na Google stálo to za to. A najmä keď začali prichádzať prvé nákupy cez ňu.

Samozrejme práce je stále veľa: vylepšujeme web, vymýšľame nové a pútavejšie kampane, píšeme krásny BLOG a v neposlednej rade sa venujeme Facebook -u a Instagramu.

Dôležité je pracovať na všetkom systematicky.

Keďže stratégia nám jasne určovala cieľ, potrebovali sme do nášho tímu pridať pár členov. Vysvetliť im kto sme a kam sa chceme uberať, aby nám dokázali v čo najväčšej miere (tak ako sme to potrebovali) pomôcť.

Tak sme sa rozrástli.

Maroško, Tami a ja

Na Tamarkine plecia sme zložili veľkú časť povinností (správu sociálnych sietí), aby sme sa my mohli venovať ďalším prioritám.

Ďalším členom sa stala copywriter -ka Helenka, ktorá nám píše krásne texty. Pretože Manuka nie je len obchod ale aj zdravý životný štýl.

A ako to chodí, dobré meno sa rado šíri. A na Manuku nadviazal ďalší projekt.

Treba sa asi iba stretnúť a budete o krok bližšie k dosiahnutiu povedomia o vašej značke, či zvýšeniu obratov rozumným spôsobom. Marketing v prevedení s akým som sa zatiaľ nestretol. 👏

Manuka.sk

Prečítajte si viac v našom ďalšom článku: Cukrari.sk

Chcem konzultáciu.

Späť na MENU